AKTUALNOŚCI

Z przyjemnością informujemy Państwa, że od dnia 04.09.2017 została wznowiona produkcja i sprzedaż peletu węglowego VARMO.
Nasze nowe VARMO PREMIUM spełnia wymogi ekologiczne oraz ma poprawione parametry fizyko-chemiczne takie jak: wytrzymałość czy bardzo niska wilgotność.
Jednocześnie gwarantujemy wysoką wartość opałową, bardzo niską spiekalność jak również minimalną zawartość popiołu.

VARMO
PALIWA EKOLOGICZNE

„Zaświadcza się, że technologia wytwarzania paliwa VARMO sprawia, że jego stosowanie jest zgodne
z regulacjami prawnymi w zakresie profilaktyki antysmogowej, w tym z zapisami Uchwały Nr V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.”

ul. Zamkowa 1  41-803 Zabrze  www.ichpw.pl          

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

VARMO Home PREMIUM już w sprzedaży

Uprzejmie informujemy, że zapowiadany i długo oczekiwany, najnowszy produkt serii VARMO Home jest już jest dostępny w naszej ofercie sprzedaży wysyłkowej.

VARMO Home PREMIUM to przede wszystkim jeszcze większa efektywność grzania, mniejsza ilość popiołu, odświeżone opakowanie. VARMO Home PREMIUM to produkt przyczyniający się do redukcji emisji szkodliwych zanieczyszczeń. Mamy nadzieję, że VARMO Home PREMIUM nad którym prace trwały od kilku miesięcy pozwoli nam trafić z ofertą do jeszcze większej grupy odbiorców, którzy posiadają kotły z automatycznym podawaniem paliwa lub zamierzają zmodernizować instalację centralnego ogrzewania.


Produkt ekologiczny

zawartość wilgoci: 2 ÷ 6 %;

Bądź na Bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Zapisując się do newslettera akceptujesz regulamin.

Regulamin newslettera

 1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez JSW Innowacje S.A. na stronie internetowej www.varmo.com.pl na zasadach określonych niniejszym Regulaminem. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy zapoznać się z niniejszym Regulaminem.
 2. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o produkcie, procesie produkcji, miejscach sprzedaży przez wysyłanie wybranych treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.
 3. Dla korzystania z usługi wymagany jest dostęp do internetu, przeglądarka internetowa oraz dostęp do poczty elektronicznej.
 4. Rejestracja Użytkownika w Bazie newslettera jest równoznaczna z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na otrzymywanie newslettera.
 5. JSW Innowacje S.A. nie przekazuje powierzonych adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.
 6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na odpowiedni link na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.
 7. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej następuje natychmiast i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.
JSW Innowacje S.A. zastrzega sobie prawo do:
 • wysyłania za pośrednictwem newslettera informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika,
 • czasowego wyłączania usługi newslettera (konserwacja, modyfikacje systemu),
 • zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny,
 • zmian w regulaminie bez konieczności informowania użytkowników,
 • usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w RP
×