AKTUALNOŚCI

Z przyjemnością informujemy Państwa, że od dnia 04.09.2017 została wznowiona produkcja i sprzedaż peletu węglowego VARMO.
Nasze nowe VARMO PREMIUM spełnia wymogi ekologiczne oraz ma poprawione parametry fizyko-chemiczne takie jak: wytrzymałość czy bardzo niska wilgotność.
Jednocześnie gwarantujemy wysoką wartość opałową, bardzo niską spiekalność jak również minimalną zawartość popiołu.

VARMO
PALIWA EKOLOGICZNE

„Zaświadcza się, że technologia wytwarzania paliwa VARMO sprawia, że jego stosowanie jest zgodne
z regulacjami prawnymi w zakresie profilaktyki antysmogowej, w tym z zapisami Uchwały Nr V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.”

ul. Zamkowa 1  41-803 Zabrze  www.ichpw.pl          

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

VARMO Home PREMIUM już w sprzedaży

Uprzejmie informujemy, że zapowiadany i długo oczekiwany, najnowszy produkt serii VARMO Home jest już jest dostępny w naszej ofercie sprzedaży wysyłkowej.

VARMO Home PREMIUM to przede wszystkim jeszcze większa efektywność grzania, mniejsza ilość popiołu, odświeżone opakowanie. VARMO Home PREMIUM to produkt przyczyniający się do redukcji emisji szkodliwych zanieczyszczeń. Mamy nadzieję, że VARMO Home PREMIUM nad którym prace trwały od kilku miesięcy pozwoli nam trafić z ofertą do jeszcze większej grupy odbiorców, którzy posiadają kotły z automatycznym podawaniem paliwa lub zamierzają zmodernizować instalację centralnego ogrzewania.


Produkt ekologiczny

zawartość wilgoci: 2 ÷ 6 %;